Mister Polski - logo
Szukaj
Szukaj
Szukaj
19 kwietnia 2018

Mateusz Biel – Mister Polski 2015 #11Mateusz Biel – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 11

Wiek: 26 lat

Wzrost: 187 cm

Waga: 80 kg

Miasto: Będzin

Mateusz Biel o sobie:

Cześć, nazywam się Mateusz Biel i pochodzę z okolic Katowic, gdzie na co dzień pracuję jako trener personalny w jednej z będzińskich siłowni. Mam 26 lat i odkąd sięgam pamięcią, związany jestem ze sportem. Sporą część swojego życia, bo aż 16 lat poświęciłem piłce nożnej. Po tej wspaniałej przygodzie postanowiłem poświęcić się sportom sylwetkowym.
Z racji wykonywanego zawodu, moim życiem zawładnęła siłownia i jej odłamy, od street workoutu po crossfit. Moją drugą wielką pasją jest moda, od 3 lat pracuję jako model. I w tej dziedzinie stale się rozwijam. Do jednych z większych osiągnięć niewątpliwe zaliczam pokaz Mariusza Przybylskiego oraz kampanię dla marki Van Horn.
Moim marzeniem jest stworzenie własnej kolekcji ubrań. Ideałem kobiety w moich oczach jest Pani Jolanta Kwaśniewska z lat 95′-05′. Pierwszą damę Polski z tego okresu wyróżniała nie tylko doskonała prezencja, jak również dobro czynione na rzecz innych.

 

Mateusz Biel - nr 11 - Mister Polski 2015

Mateusz Biel – nr 11 – Mister Polski 2015Komentarzy: 2


MarcysiaaG | 3 grudnia 2015, 18:35

Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Szukalam duzo w necie i mam juz dobry sposob na schudniecie, mysle ze skuteczny, poprostu wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Katarzyna | 5 listopada 2015, 23:49

biorąc pod uwage cały materiał foto + prezentacje słowna nr 2 bije konkurencje
czyli JAKUB KUCNER jest jedynym kandydatem do tytułu MISTER POLSKI 2015


Dodaj komentarz
×